// článek...

Koupelny

Nej Koupelny: Latest post

Romantická koupelna nejen pro zamilované

Po náročném dni v práci si mnoho lidí dopřeje relaxaci v podobě levnošení ve vaně. Romantické atmosféry v koupelně lze docílit mnoha způsoby. Nejdůležitější je správná volba koupelnového nábytku a barev v koupelně. Avšak existuje hned několik tipů, jak snadno a levně docílit v koupelně romantické atmosféry. My Vám v dnešním článku přinášíme tři.

Zrcadla v koupelně

zrcadla-do-koupelny

Využíjte setů koupelnových zrcadel. Umístěním většího počtu zrcadel v koupelně docílit lepšího prosvětlení koupelny a zároveň ušetříte elektrickou energii. Zrcadla v koupelně nahrazují obrázky a díky tomu v takovémto „obrázku“ vidíte stále něco nového. Můžete využít také levnějších typů zrcadel a rozmístit je volně po stěnách koupelny. Tato změna nemá téměř žádný vliv na využití prostoru v koupelně.

Koberce do koupelny

koberce-do-koupelen

Díky podložkám v koupelně docílíte „teplejšího“ dojmu z prostoru koupelny. Koberce v koupelně slouží pro příjemnější pohyb v koupelně. Nebojte se a vyberte si zářivé barvy a originální tvary. Vždy je však dobré myslet na to, že koberec v koupelně by měl být vybaven protiskluzovou vrstvou na spodní straně.

Barvy v koupelně

barvy-v-koupelne

Barva koupelny je jedním z nejdůležitějších prvků. Na druhou stranu každý z nás má jiné vnímání barev a proto někdo dá přednost tmavější koupelně (černá v kombinaci s bílou) a jiní z nás zvolí pastelové barvy. Nutno však podotknout, že barvu koupelny (dlaždic, obkladů) nelze měnit každý rok, proto je vhodné se touto otázku zaobírat spíše při rekonstrukci nebo budování nové koupelny.

Vytvoření romantické atmosféry v koupelně je na vkusu každého z nás. Dnes jsme Vám jen nastínili, jak docílit romantiky v koupelně. Další dva tipy pro dekorace do koupelen si necháme do dalšího článku. Avšak již nyní se můžete těšit na využití svíček v koupelnách a možnosti umístění dekorativních obrázků.

Přidat článek mezi oblíbené:
  • Facebook
  • E-mail this story to a friend!
  • del.icio.us
  • Digg
  • Google
  • MySpace
  • LinkedIn

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Romantická koupelna nejen pro zamilované”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti koupelen, koupelnového designu a nábytku.Poslední články

Sprchové závěsy a zástěny
Sprchové závěsy a zástěny
Leden 28, 2014
Bambusové ručníky a osušky
Bambusové ručníky a osušky
Leden 15, 2014
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Leden 9, 2014
Rubrika: Informace, Koupelny
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Březen 18, 2013
Rubrika: Design
Moderní a designové koupelnové skříňky
Moderní a designové koupelnové skříňky
Březen 12, 2013

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články