// článek...

Koupelny

Nej Koupelny: Latest post

Moderní sprchové kouty

Každá větší koupelna by měla obsahovat sprchový kout. Dnes existují desítky sprchových koutů v nabídkách firem a je těžké si vybrat. Při budování nové moderní koupelny se můžete dostat před problém, že jednotlivé sprchové kouty nepasují do Vašeho návrhu. Právě tehdy můžete využít služby výroby skleněného sprchového koutu od specializovaných firem.

Skleněné sprchové kouty zažívají v poslední době svůj rozkvět. Umístěním takovéhoto koutu do koupelny docílíte oživením celkového konceptu koupelny. Skleněné kouty prosvětlí Vaší koupelnu a zároveň vypadají velice originálně. Skleněné dveře jsou přirozeně krásné, jednoduché a elegantní. Nejčastější využití takovýchto sprchových koutů nalezneme v tzv. minimalistických koupelnách. Avšak své využití nacházejí také jinde.

sklenene-dvere-do-koupelny

Nejčastěji se pro výrobu volí sklo o tloušce 8 mm. Toto sklo však musí splňovat veškeré bezpečnostní předpisy a proto se nemusí obávat poranění apod. Rozbití takovéhoto skla je při běžném používání nemožné. Na výběr máte hned z několika druhů skla – čiré, mléčné, kouřové, modré, zelené nebo s ornamenty. Ornamenty mohou být vytvořeny přesně podle Vaších představ. Díky tomu můžete docílit originálních skledněných dvěří, které přesně zapadnou do Vašeho interiéru koupelny.

Pakliže rekonstrujete koupelnu a také by jste rádi měli moderní sprchový kout, nemusíte se ničeho obávat. Skleněné dvěře pro sprchové kouty se vyrábějí také na zákazku dle rozměrů zákazníka. Díky tomu ušetříte čas, peníze a nervy, které by jste musely věnovat stavebním pracem. Montáž dvěří je pak provedena přímo u Vás doma a přesně na míru.

Přidat článek mezi oblíbené:
 • Facebook
 • E-mail this story to a friend!
 • del.icio.us
 • Digg
 • Google
 • MySpace
 • LinkedIn

Související články:

Diskuze:

3 komentářů pro článek “Moderní sprchové kouty”

 1. Dobrý den. nemůžu nikde sehnat tzv. sedatko na vanu. Viděl jsem to u znamych. Poraďte kde je možné objednat takovou maličkost jako je sedadlo na vanu.
  Děkuji.

  Autor Plesniak | Červen 19, 2011, 8.49
 2. Při stavbě koupelny jsme měli jasno, pro manžela sprchu a pro mě vanu:-)Jenže jak to tam všechno dát, dvě umyvadla musela být z důvodů dětí taky. rěšení nám pomohli najít v koupelnovém studiu, nejen vybavení, jaké typy a tak, ale s nápadem šoupnout jednu příčku, protě se zbourala(stála tam měsíc), teď máme všechno co jsme chtěli.Tímto chci ještě jednou poděkovat studiu Keramika Novita ve Vršovicích a pánovi co nám to takto navrhl:-))

  Autor petra | Září 2, 2011, 14.15
 3. Autor terka | Leden 2, 2012, 13.31

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti koupelen, koupelnového designu a nábytku.Poslední články

Sprchové závěsy a zástěny
Sprchové závěsy a zástěny
Leden 28, 2014
Bambusové ručníky a osušky
Bambusové ručníky a osušky
Leden 15, 2014
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Leden 9, 2014
Rubrika: Informace, Koupelny
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Březen 18, 2013
Rubrika: Design
Moderní a designové koupelnové skříňky
Moderní a designové koupelnové skříňky
Březen 12, 2013

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články