// článek...

Koupelnový nábytek

Nej Koupelny: Latest post

Masivní nábytek do koupelny

Na českém trhu nalezneme hned několik desítek druhů stylů a designů koupelen. Mezi hlavní součásti každé kopelny patří bezesporu koupelnový nábytek, který musí splňovat hned několik důležitých vlastností (informace naleznete ve starších článcích). Dnes bychom se chtěli zaměřit především na dřevěný nábytek do koupelny.

Koupelnový nábytek může být vyroben z pravého (masivního) dřeva a přitom splňovat nároky moderní koupelny. Masivní nábytek má své nenahraditelné místo v oblasti interiérového designu. Někteří lidé dávají přednost jiným materiálům u koupelnového nábytku (především MDF desky s povrchovou úpravou), ale i tak si masivní nábytek zaslouží svou pozornost. Je jedno jestli chcete mít moderní koupelnu nebo vyznávate raději tradiční styly. Nábytek z masivního dřeva může nabídnout obojí. Nábytek z masivu může nabídnout individuální vzhled koupelnových skříněk a oživit tak „fádní“ vzhled renovované koupelny.

Mnoho lidí by mohlo mít obavy, že se masivní nábytek do koupelny nehodí a dlouhodobá vlhkost může nábytek poškodit. Na toto tvrzení můžete ihned zapomenout. Výběrem vhodného druhu dřeva se dá předejít budoucím problémům. Některé druhy dřeva mají přirozeně zvýšenou odolnost vůči vlhkosti (teak, severská borovice, olivové dřevo). Pokud se dřevo dále vhodně povrchově upraví, nemusíme se obávat poškození. Pro údržbu můžeme využít čistící prostředky určené na nábytek.

masivni-nabytek-koupelny2

Dnes se můžeme se dřevem potkat v podobě podlah, obložení stěn, skříněk na prádlo, skříněk pod umyvadlo apod. Tím to však nekončí. Velice populární jsou umyvadla ze dřeva popřípadě dřevěné vany. Fantazii se meze nekladou a proto můžeme najít výrobce, kteří se výrobou dřevěných součástí koupelen zabývají.

masivni-nabytek-koupelny

Na obrázcích můžeme vidět krásný masivní nábytek do koupelny, který díky přirozené změně barvy dřeva vytváří barevné linie. Nábytek tak vypadá velice vkusně a moderně. A přitom se jedná o přirozený vzhled dřeva.

Přidat článek mezi oblíbené:
  • Facebook
  • E-mail this story to a friend!
  • del.icio.us
  • Digg
  • Google
  • MySpace
  • LinkedIn

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Masivní nábytek do koupelny”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti koupelen, koupelnového designu a nábytku.Poslední články

Sprchové závěsy a zástěny
Sprchové závěsy a zástěny
Leden 28, 2014
Bambusové ručníky a osušky
Bambusové ručníky a osušky
Leden 15, 2014
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Leden 9, 2014
Rubrika: Informace, Koupelny
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Březen 18, 2013
Rubrika: Design
Moderní a designové koupelnové skříňky
Moderní a designové koupelnové skříňky
Březen 12, 2013

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články