// článek...

Koupelny

Nej Koupelny: Latest post

Koupelnový nábytek z masivu

V dnešní době je v kopelnovém designu „in“ minimalismus. I přesto se najde mnoho lidí, kteří touží po tradici. Také v koupelnách se prosazuje nábytek z masivu nebo nejrůznějšího druhu exotického dřeva. Rustikální nábytek v koupelně najde své uplatnění na horských chatách, chalupách nebo při rekonstrukci koupelny. Hlavní výhodou masivního nábytku je jeho výdrž a odolnost vůči škodlivým podmínkám.

Rustikální koupelny obecně představují návrat k dřívějším dobám. Proto se tento design uplatňuje hlavně v rekonstruovaných koupelnách na horských chatách a chalupách. Krásná rustikální koupelna navozuje pocit bezpečí, klidu a pohody. Aby bylo takového dojmu docíleno, je nutné zvolit správný druh materiálu a správný nábytek. Nábytek z masivu může vkusně doplnňovat moderní dlažbu a obklady. Při výběru je vhodné volit kontrastní barvy oproti podlaze a barvě stěn.

koupelny-z-masivu-nabytek

Nový nábytek z masivu může stát i několik tisíc korun (při výrobě na zakázku i desítky tisíc korun). Proto Vám můžeme doporučit poohlédnout se po masivním nábytku v bazarech nebo obchodech s již použitým nábytkem. Díky tomu můžete ušetřit několik tisíc korun. Některé firmy vozí přímo na zakázku rustikální nábytek dle Vašeho přání. Jednoduše sdělíte dovozci Vaší představu, jak by měl nábytek vypadat a dovozce Vám nábytek zajistí. Velkou výhodou je levnější cena (oproti novému nábytku).

Za další výhodu lze považovat „odolnost“ vůči módním výstřelkům. Rustikální nábytek Vám bude dělat v koupelně parádu 20 let a na jeho vzhledu to téměř nepoznáte. Při správné údržbě nábytku nedochází k jeho stárnutí. Naopak nábytek časem získává na kráse a své hodnotě. Kvalitní nábytek z masivu Vás bude provázet životem dlouhé roky.

Přidat článek mezi oblíbené:
  • Facebook
  • E-mail this story to a friend!
  • del.icio.us
  • Digg
  • Google
  • MySpace
  • LinkedIn

Související články:

Diskuze:

Žádný komentář pro článek “Koupelnový nábytek z masivu”

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti koupelen, koupelnového designu a nábytku.Poslední články

Sprchové závěsy a zástěny
Sprchové závěsy a zástěny
Leden 28, 2014
Bambusové ručníky a osušky
Bambusové ručníky a osušky
Leden 15, 2014
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Leden 9, 2014
Rubrika: Informace, Koupelny
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Březen 18, 2013
Rubrika: Design
Moderní a designové koupelnové skříňky
Moderní a designové koupelnové skříňky
Březen 12, 2013

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články