// článek...

Fotogalerie

Nej Koupelny: Latest post

Dekorativní interiérové obklady do koupelny

Každou nedílnou součástí koupelny jsou obklady. Obklady do koupelny mohou mít rozmanitou tvář, barvu, velikost popřípadě texturu. Mohou být velice dekorativní nebo provokativní. Každá koupelna je v samé podstatě originál. Málokdy člověk narazí na dvě totožné koupelny. A právě rozdílnost koupelen mají na svědomí obklady v koupelně. Obklady do koupelny jsou obecně považovány za nejsilnější výrazovou stránku koupelny.

Dnešní moderní a dekorativní obklady do koupelny vytvářejí celé kolekce vhodných kombinací, které nám ulehčí výběr toho správného typu. V dnešních obchodech naleznete stovky krásných typů a je velice těžké zvolit si ten správný. Právě proto existují koupelnová studia, která Vám s výběrem obkladů pomohou. Velkou výhodou koupelnových studií je možnost vizualizace. Tím pádem vidíte na obrázku koupelnu tak, jak by měla vypadat. Ono je někdy velice těžké si představit vybranou dlažbu a obklady jako celek.

barevne-obklady-koupelny

Dnes jsou velice populární minimalistické obklady do koupelny (černé, bílé, přírodní obklady). Na druhou stranu existují výrobci, kteří se zaměřují na barevné obklady a dekorativní prvky. Jak můžete vidět na obrázcích, i některé barevné koupelny mohou vypadat velice pěkně. Takovéto barevné koupelny se líbí především malým dětem. Pokud zvolíme méně kontrastní barevné kombinace, mohou obklady v koupelně vypadat vkusně a krásně. Vždy je však důležité, aby se dané obklady (koupelna) líbila svým uživatelům. V koupelně ve které by jste se cítili špatně nebude rádi relaxovat a odpočívat. Tím pádem se na Vás může více projevovat přepracovanost a únava. Výběrem správného dekoru obkladů získáte příjemné místo pro svou relaxaci.

dekorativni-obklady-koupelny

Přidat článek mezi oblíbené:
 • Facebook
 • E-mail this story to a friend!
 • del.icio.us
 • Digg
 • Google
 • MySpace
 • LinkedIn

Související články:

Diskuze:

1 komentář pro článek “Dekorativní interiérové obklady do koupelny”

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje obklad či popřípadě od jaké firmy je obklad na prvním obrázku - ten s vlnami v hnědo1béžové barvě.
  Děkuji za odpvěď.
  Petraňová.

  Autor petranova petra | Říjen 23, 2014, 19.06

Zanechat komentář

Vyzkoušejte speciálně upravené vyhledávání jen z oblasti koupelen, koupelnového designu a nábytku.Poslední články

Sprchové závěsy a zástěny
Sprchové závěsy a zástěny
Leden 28, 2014
Bambusové ručníky a osušky
Bambusové ručníky a osušky
Leden 15, 2014
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Jak správně vybrat koupelnovou předložku?
Leden 9, 2014
Rubrika: Informace, Koupelny
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Listely do koupelny - inspirace a tipy
Březen 18, 2013
Rubrika: Design
Moderní a designové koupelnové skříňky
Moderní a designové koupelnové skříňky
Březen 12, 2013

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články