// archiv

Archiv pro Březen, 2009

Fotogalerie koupelny - 10 úžasných designů

Útulně a zároveň designově zařízená koupelna Vám bude sloužit jako oáza klidu a relaxace. Díky přehledu následujících 10 úžasných koupelen různých designů, si můžete udělat přehled o současných trendech a vytvořit si svou vlastní moderní koupelnu.
Díky současné široké nabídce veškerých koupelnových zařízení a doplňků budete sami překvapeni, kolik věcí si můžete do Vaší [...]

Praktický nástěnný přebalovací pult

V současnosti je nástěnný nábytek stále více oblíbený, čehož využil i designér Bo Ekstrom a vytvořil stylový přebalovací pult se zásobníkem na plenky. Hlavními atributy tohoto úžasného pomocníka jsou vysoká funkčnost a maximální bezpečnost. Povrch pultu je zcela zdravotně nezávadný, rohy jsou zaoblené, stejně jako ostatní parametry splňují přísné normy Technického výzkumného institutu ve Švédsku. [...]

Kaskádové umyvadlo s vanou

Jen si představte svůj vlastní “vodopád” v koupelně. Zdá se Vám to nemožné? Opak je pravdou. Firmě Chin Chia Lim se podařilo vytvořit neobvyklí a luxusní systém propojení umyvadlo s vanou a to právě za pomoci malého vodopádu.

Vítězná vana (Innovation Award 2008)

Jsme rádi, že vám můžeme představit vítěznou vanu Innovation Award 2008 od designéra Marco Tallarida. Inspiraci tvaru této vany hledal Marco v přírodě a především ve vzhledu lidského těla. Vana byla navržena tak, aby se v ní člověk při koupeli cítil zcela pohodlně a doslova a do písmene do vany “zapadl”. 

Účelně byla tato vana navržena i tak, aby [...]

Osvětlení do koupelny

Moderní dobře zařízená koupelna nebude dokonalá a zcela funkční, když jí, ale především sobě, nedopřejete kvalitní a správně rozmístěné osvětlení. V koupelně byste neměli po paměti tápat v zešeřelém prostoru při rychlé hygieně a vždy byste měli odsud odcházet s dobrým pocitem.
Místnost může být nasvícena vyšší intenzitou světla, díky němuž vyniknou ladné tvary zařizovacích [...]

Vybíráme obklady do koupelny

Dnes se z místnosti, kde se lidé dříve především sprchovali nebo koupali, ale také prali a sušili prádlo, stává relaxační prostor. Dostala se z dolních pozic žebříčku domácí hierarchie na jedno z předních, mnohdy také nejhezčích míst v bytě. Pobyt v koupelně má být maximálně příjemnou odměnou po náročném dni.
Způsobů, jak toho dosáhnout a [...]

Teakový stoleček (nejen do koupelny)

Pro milovníky přírodního designu (a to nejen u koupelen) dnes přinášími tip na pěkný malý stoleček vyrobený z teaku. Stoleček není asi ten správný název. Spíše by se dalo hovořit o kostce s možnosti úložného prostoru pro cokoliv co vás napadne.  

Prostor v koupelně

Každá koupelna, ať velká či malá, by měla splňovat základní požadavky na pohodlnou hygienu. Ačkoliv se na to často zapomíná, i u koupelny je velice důležité dodržet pár základních rozdělení, co se týká prostoru. To znamená přehledně ji rozdělit na zóny umyvadlo – vana – sprcha – WC tak, aby se koupelnou dalo volně [...]

Rubriky

Doporučujeme


Nejčtenější články